Logo města Veselí nad Lužnicí Logo ČČK - Veselí nad Lužnicí Český Červený kříž Veselí nad Lužnicí

Kurz PM pro firmy

V tomto kurzu naučíme Vás a Vaše zaměstnance poskytnout adekvátní první pomoc do příjezdu profesionálních záchranářů. Se školením firem máme dlouholeté zkušenosti a kromě základní osnovy jsme schopni kurz přizpůsobit přesně Vašim požadavkům.

Různé profese představují pro zaměstnance různá, větší či menší rizika. Zvyšte bezpečnost Vašich zaměstnanců tím, že je proškolíte v poskytování první pomoci a v případě pracovního úrazu si budou schopni navzájem pomoci než přijedou profesionální záchranné složky. V případě vážnějších úrazů hraje čas významnou roli a bez adekvátní první pomoci se značně snižují šance postiženého. Je třeba zachovat chladnou hlavu, správně vyhodnotit situaci a umět poskytnout první pomoc. A to Vás a Vaše zaměstnance naučíme!

Klademe důraz na osobní přístup, vše srozumitelně vysvětlíme. Veškeré úkony si prakticky vyzkoušíte včetně nácviku resuscitace na resuscitačním modelu. Po absolvování kurzu budete umět pomoci při různých typech úrazů, dopravních nehodách, infarktu, epileptickém záchvatu apod. Zvládnete to v zaměstnání, doma či po cestě do práce.

Délka kurzu: 3 hodiny

Místo konání: sídlo Vaší společnosti nebo naše školící středisko

Cena kurzu: 350 Kč / os. (při větším počtu účastníků stanovujeme cenu individuálně)

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu.